AUD  CNY  CZK  Euro  GBP  HUF  NOK  PLN  RON  SEK  TRY  USD

Prywatnośćmanufakturazmyslow.pl szanuje prywatność naszych gości / klientów, co jest dla nas niezwykle ważne. Traktujemy Twoje bezpieczeństwo w Internecie poważnie. Aby lepiej Ci służyć i aby zrozumieć, w jaki sposób Twoje informacje są wykorzystywane w naszej witrynie, wyjaśniliśmy poniżej naszą politykę prywatności.

1. Informacje, które zbieramy

Uważamy, że ważne jest, aby wiedzieć, jakie typy informacji gromadzimy podczas korzystania z naszej witryny. Informacje obejmują adres e-mail, nazwisko, nazwę firmy, adres ulicy, kod pocztowy, miasto, kraj, numer telefonu, hasło i tak dalej. Zbieramy te informacje na kilka różnych sposobów; na początek używamy plików cookie, które są potrzebne do kompilowania i gromadzenia danych nieosobowych o odwiedzających naszą stronę. Dane osobowe to unikalne informacje, takie jak numer karty kredytowej i numer konta bankowego. Informacje są unikalne dla Ciebie.

2. Wykorzystanie informacji

Pomóż nam uczynić tę stronę łatwiejszą do użycia, ponieważ nie trzeba wprowadzać więcej niż raz informacji.
Pomaga szybko zlokalizować informacje, produkty i usługi.
Pomaga nam tworzyć treści na tej stronie, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.
Ostrzegamy Cię o nowych informacjach, produktach i usługach, które oferujemy.

Po rejestracji otrzymasz nasze biuletyny z informacjami o sprzedaży, kuponach i specjalnych promocjach. Możesz zrezygnować z subskrypcji, korzystając z linku z dowolnego biuletynu e-mail lub osobistego ustawienia subskrypcji po zalogowaniu.

Rejestracja i zamawianie:

Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie nam swojego imienia i nazwiska, adresu wysyłki i fakturowania, numeru telefonu, adresu e-mail i numeru karty kredytowej. Ponadto możemy również poprosić Cię o twój kraj, abyśmy mogli zastosować się do obowiązujących przepisów i regulacji, a my możemy również poprosić o podanie Twojej płci. Tego typu dane osobowe są wykorzystywane do celów rozliczeniowych, do realizacji zamówień, do komunikowania się z Tobą w sprawie zamówienia i naszej witryny oraz do wewnętrznych celów marketingowych. Jeśli napotkamy problem podczas przetwarzania zamówienia, możemy użyć danych osobowych, które nam przekazałeś, aby się z Tobą skontaktować.

Adresy e-mail:

Rejestrujesz się, aby złożyć zamówienie i otrzymać bezpłatne powiadomienia promocyjne; powiadomimy Cię, gdy otrzymamy nową markę lub nowy styl produktu; aby uzyskać wspaniałe oferty, wystarczy zarejestrować się w naszym biuletynie e-mailowym. Twój udział w konkursie jest całkowicie dobrowolny i możesz zdecydować, czy wziąć udział w konkursie i ujawnić nam informacje.

3. Bezpieczeństwo prywatności

Nie będziemy sprzedawać (ani wymieniać, ani wynajmować) danych osobowych innym firmom w ramach naszej zwykłej działalności. Korzystamy z najnowszych technologii szyfrowania, a wszyscy zatrudniani przez nas pracownicy muszą podpisać umowę o zachowaniu poufności, która zabrania ujawniania jakichkolwiek informacji, do których pracownik ma dostęp, innym osobom lub podmiotom.

Jakiego rodzaju wiadomość e-mail wysyłasz do klienta?

Wysyłamy treści e-mail do naszych klientów, które mogą obejmować:
Poczta transakcyjna, powiadomienie o wysyłce, umowa tygodniowa, promocja, aktywność.

Jak zrezygnować z subskrypcji?

Możesz zrezygnować z subskrypcji, korzystając z linku z dowolnego biuletynu e-mail lub osobistego ustawienia subskrypcji po zalogowaniu.

Celem Criteo Dynamic Email jest znalezienie odwiedzających nieruchomości reklamowe Criteo (strony internetowe, aplikacje i biuletyny) i wysyłanie im spersonalizowanych wiadomości e-mail. Criteo używa plików cookie do wyodrębniania użytkowników, a następnie personalizowania reklam w oparciu o ich przeglądanie. Aby dowiedzieć się więcej lub zrezygnuj z Criteo Dynamic Email kliknij tutaj.

Dane kontaktowe

Email: serviceonline.karen@gmail.com

Powrót